Szegedi SzC Gábor Dénes Szakgimnáziuma
Iskolánk a Facebook-on
Az SzSzC Facebook oldala
Határtalanul park a GD-ben Határtalanul park a GD-ben
Határtalanul program

A fakultatív előkészítő tevékenység során készített WEB-lapok: 1, 2

Az utazások után készült lapok Erdély Híres szülötteiről

A kijelzőről készült fotóalbum

A programról készült összefoglaló képekkel

Határtalanul blog

A programról készült 2 perces videó

BGA-12-HA-02-0982 együttműködés keretében készülő weblapok.

A logóra klikkelve a Határtalanul program weblapja érhető el. Határtalanul

1%

Kérjük, ajánlja fel adója 1%-át az iskolánkat segítő alapítványnak.

1%

A Gábor Dénes Középiskolai Alapítvány adószáma: 18454930-1-06.

Bővebben »

Cisco Hálózati Akadémia

CISCO

A Gábor Dénes falai között Cisco Hálózati Akadémia működik.

Bővebben »

Microsoft IT Akadémia

Iskolánk csatlakozott a Microsoft IT Akadémia Programhoz.

IT

Bővebben »

ECDL vizsgaközpont a GD

ECDL

Iskolánkban letehetők az Európai Számítógép-használói jogosítvány megszerzéséhez szükséges modulvizsgák.

Vizsgaidőpontok

Bővebben »

EBC*L vizsgaközpont

EBC*L

Iskolánkban megszerezhető az Egységes Európai Gazdasági Oklevél.

Vizsgaidőpontok

Bővebben »

Valid XHTML 1.0 StrictValid CSS!

Címlap » Gábor Dénes Verseny » Versenyeredmények » 2002-2003 tanév, Alkalmazói kategória, 2. korcsoport

A Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékverseny eredményei

2002-2003 tanév, Alkalmazói kategória, 2. korcsoport

Hely Versenyző Város Iskola
1. Acsai Péter Nagykőrös Arany János Református Gimnázium és Diákotthon
2. Hollósi Zoltán Szeged Gábor Dénes Gimnázium, Műszaki Szakközépiskola és Kollégium
2. Szatmári Tamás Szeged Gábor Dénes Gimnázium, Műszaki Szakközépiskola és Kollégium
3. Jakab Szilárd Szeged Gábor Dénes Gimnázium, Műszaki Szakközépiskola és Kollégium
3. Faludi Bence Veszprém Ipari Középiskola és Gimnázium
4. Szélpál Soma Szeged Gábor Dénes Gimnázium, Műszaki Szakközépiskola és Kollégium
5. Popovics Bálint Szeged Radnóti Miklós Kisérleti Gimnázium és Általános Iskola
6. Berki István Szekszárd Tolna Megyei Önkormányzat Ady Endre Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
7. Németh Gábor Budapest Puskás Tivadar Távközlési Technikum
8. Osziczki Tamás Szeged Gábor Dénes Gimnázium, Műszaki Szakközépiskola és Kollégium
9. Kis Gergely Tatabánya Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola
10. Kiss Gábor Kiskőrös Petőfi Sándor Gimnázium Kertészeti Szakközépiskola és Kollégium
11. Molnár Eleonóra Keszthely Csány László Általános Iskola
12. Kasza Balázs Szekszárd Tolna Megyei Önkormányzat Ady Endre Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
13. Velinszky László Budapest Puskás Tivadar Távközlési Technikum
14. Molnár Zoltán Nagykőrös Toldi Miklós Élelmiszeripari Középiskola, Szakiskola és Kollégium
15. Pirkhoffer Balázs Mohács Baranya Megyei Önkormányzat Radnóti Miklós Szakközépiskolája és Szakiskolája
Szegedi SzC Gábor Dénes Szakgimnáziuma
6724 Szeged, Mars tér 14 - Telefon: 62/558-750 - Fax: 62/558-755 - E-mail: gabord@gdszeged.hu
OM azonosító: 203052 - Akkreditációs szám: 0952 - Tagintézmény száma: Szegedi Szakképzési Centrum 062101
Suli a Marson
Szegedi Szakképzési CentrumSzegedi Gábor Dénes Középiskola
Elérhetőségeink
6724 Szeged, Mars tér 14
E-mail: gabord@gdszeged.hu
Telefon: 62/558-750