Szegedi SzC Gábor Dénes Szakgimnáziuma
Iskolánk a Facebook-on
Az SzSzC Facebook oldala
Határtalanul park a GD-ben Határtalanul park a GD-ben
Határtalanul program

A fakultatív előkészítő tevékenység során készített WEB-lapok: 1, 2

Az utazások után készült lapok Erdély Híres szülötteiről

A kijelzőről készült fotóalbum

A programról készült összefoglaló képekkel

Határtalanul blog

A programról készült 2 perces videó

BGA-12-HA-02-0982 együttműködés keretében készülő weblapok.

A logóra klikkelve a Határtalanul program weblapja érhető el. Határtalanul

1%

Kérjük, ajánlja fel adója 1%-át az iskolánkat segítő alapítványnak.

1%

A Gábor Dénes Középiskolai Alapítvány adószáma: 18454930-1-06.

Bővebben »

Cisco Hálózati Akadémia

CISCO

A Gábor Dénes falai között Cisco Hálózati Akadémia működik.

Bővebben »

Microsoft IT Akadémia

Iskolánk csatlakozott a Microsoft IT Akadémia Programhoz.

IT

Bővebben »

ECDL vizsgaközpont a GD

ECDL

Iskolánkban letehetők az Európai Számítógép-használói jogosítvány megszerzéséhez szükséges modulvizsgák.

Vizsgaidőpontok

Bővebben »

EBC*L vizsgaközpont

EBC*L

Iskolánkban megszerezhető az Egységes Európai Gazdasági Oklevél.

Vizsgaidőpontok

Bővebben »

Valid XHTML 1.0 StrictValid CSS!

Címlap » Gábor Dénes Verseny » Versenyeredmények » 2006-2007 tanév, Alkalmazói kategória, 1. korcsoport

A Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékverseny eredményei

2006-2007 tanév, Alkalmazói kategória, 1. korcsoport

Hely Versenyző Város Iskola
1. Szabó Dávid Tatabánya Váci Mihály Általános Iskola
2. Varga Gábor Nyíregyháza Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola
3. Kovács Tamás Gyula 5. sz. Általános És Sportiskola
4. Ling Attila Nyíregyháza Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola
5. Sari Norbert Erdem Szolnok Szandaszőlősi Általános Iskola Művelődési Ház és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
6. Szalai Attila Szeged Zrínyi Ilona Általános Iskola
7. Tóth Dániel Bence Kiskunmajsa Arany János Általános Iskola
8. Németh István Debrecen Fazekas Mihály Gimnázium
9. Kőrösi Dávid Pilisvörösvár Templom Téri Általános Iskola
10. Ősz Olivér Tatabánya Árpád Gimnázium
11. Németh Balázs Szeged Arany János Gimnázium és Ált. Isk.
12. Éles Szabolcs Tatabánya Árpád Gimnázium
13. Molnár Dániel Imre Szeged Tabán Általános Iskola
14. Baté Krisztina Szeged Dózsa György Általános Iskola
15. Sipos-Szabó Bence Kiskunmajsa Arany János Általános Iskola
16. Adrián Patrik Debrecen Fazekas Mihály Gimnázium
17. Vígh László Szolnok Szandaszőlősi Általános Iskola Művelődési Ház és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
18. Svecz Attila Kalocsa Kalocsai Kertvárosi - Homokmégyi Ált. Isk. és Óvoda
19. Kocsis Attila Kalocsa Kalocsai Kertvárosi - Homokmégyi Ált. Isk. és Óvoda
20. Soós Benjamin Tiszakécske Református Kollégium Általános Iskolája és Gimnáziuma
21. Csányi Máté Szeged Radnóti Miklós Gimnázium
22. Szelepcsényi Zsolt Szeged Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Művészeti oktatási Intézmény
23. Názon Bálint Nyíregyháza Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola
24. Király Anna Szeged Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Művészeti oktatási Intézmény
25. Radics Bianka Tiszakécske Móricz Zsigmond Oktatási Intézmény
26. Borbély Andor Újszentiván Általános Iskola
27. Bencs Zsolt Pilisvörösvár Templom Téri Általános Iskola
28. Kiszi Gergely Tatabánya Váci Mihály Általános Iskola
29. Hornich Thomas Szolnok Szandaszőlősi Általános Iskola Művelődési Ház és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
30. Tóth Dávid Szeged Madách Imre Általános Iskola
31. Lengyel Kata Tiszakécske Móricz Zsigmond Oktatási Intézmény
Szegedi SzC Gábor Dénes Szakgimnáziuma
6724 Szeged, Mars tér 14 - Telefon: 62/558-750 - Fax: 62/558-755 - E-mail: gabord@gdszeged.hu
OM azonosító: 203052 - Akkreditációs szám: 0952 - Tagintézmény száma: Szegedi Szakképzési Centrum 062101
Suli a Marson
Szegedi Szakképzési CentrumSzegedi Gábor Dénes Középiskola
Elérhetőségeink
6724 Szeged, Mars tér 14
E-mail: gabord@gdszeged.hu
Telefon: 62/558-750