Óriási siker a 2018/2019-es Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny történelem kategóriájában

Április második hetében gyűltek össze Budapesten az ország legjobb, ifjú történészei. A 3000 jelentkező közöl a zsűri a legjobb 30 diáknak adott lehetőséget szóbeli megmérettetésre.

A szóbeli döntő két részből állt: A második fordulóban megírt pályamű megvédéséből illetve egy önálló témakifejtésből, mely után a bizottság  gondolkodtató kérdéseket tett fel a versenyzőknek.

Iskolánk tanulója, Varga Benedek 12/F osztályos tanuló, a második és a harmadik fordulóban elért összpontszáma alapján, a 16.helyen végzett az országban. 

Köszönet a felkészítő tanároknak!

Amatőr labdarúgó torna

Az iskola lány csapata részt vett az MLSZ FAIR PLAY CUP elnevezésű amatőr labdarúgó torna tavaszi körzeti selejtezőjén. 

A csapat második lett, így továbbjutott a regionális döntőbe, ami 2019. április 25-én lesz.

A csapat tagjai:Balázs Dorina, Czégé Klaudia, Farkasinszki Dominika, Micziz Nóra, Szilágyi Flóra, Király Liliána, Daka Zsófia, Tanács Rebeka. 

Gratulálunk, lányok!

IPC kézi forrasztási verseny

A verseny helyszíne: Electrosub kiállítás, BOK-Syma Rendezvényközpont, C pavilon, IPC stand (E8).

Kezdés időpontja: 2019. április 3. szerda

GD-s versenyzőink: Komjáti Bence (5/13.C) és Papp Sebestyén (10.C)

A versenyen nézőként részt vett még négy 9.C-s tanulónk: Tukács Patrik, Andódi Bence, Bozó Tibor, Muhari Bence 

Kísérő tanárok: Nagy János, Téglás Péter Attila

ÁSZÉV eredményeink

Az Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenyének (ÁSZÉV) döntője lezajlott.

Pedagógia ágazaton Posta Zsolt 10. helyezést ért el, a felvételin 100 többletpontot kap, Kőhegyi Réka Evelin 25. helyezést ért el, 25 többletpontot kap a felvételin.

Sport ágazaton Lukács Nikolasz Norbert 13. helyezést ért el, Jucha Csanád Vajk 16. helyezést ért el. 

Tollaslabda Diákolimpia

Pedagógiás lányaink taroltak a Tollaslabda Diákolimpia "Műanyag- B kategória" V. korcsoportjában.

A március 29-30-31-én tartott országos döntőben Bakacsi Nikolett (11.D) 1. helyen, Vér Zsófi (9.D) pedig 7. helyen végzett.

Gratulálunk a lányoknak a szép eredményhez.