SZC logo

Szegedi Szakképzési Centrum

OM kód: 203052 | 6724 Szeged, Mars tér 14.

Intézmény logo

Szegedi SZC Gábor Dénes Technikum és Szakgimnázium

  • Hírek
  • Közérdekű adatok
  • GD Oktatási portál
  • KRÉTA

Oktatók

Tanáraink elérhetőségei, információk

Név, beosztás
Oktatott tárgyak
E-mail cím
Telefon, mellék
Osztályfőnök
Fogadó óra

Vezetőség

Tímár Csaba Jenő

igazgató

digitális kultúra

igazgato.szszc.gd​@gmail.com+3662558750
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Blatt-Bogdány Csilla Petra

szakmai igazgatóhelyettes

pénzügyi és vállalkozói ismeretek

blattbogdanycsilla.gd​@gmail.com+3662558750
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Horváth Klára

általános igazgatóhelyettes

matematika

igazgato.szszc.gd​@gmail.com+3662558750
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Kutas László Zoltán

gyakorlati igazgatóhelyettes

gazdasági és marketing ismeretek

kutaslaszlo.gd​@gmail.com+3662558750
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Számfira-Nagy Zita

nevelési igazgatóhelyettes

kommunikáció és viselkedéskultúra, kommunikáció, mentálhigiéniai alapismeretek

igazgato.szszc.gd​@gmail.com+3662558750
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Közlekedés és szállítmányozás munkacsoport

Ábrahám Ferenc

szakmai oktató

adózás, pénzügy, munkaerőgazdálkodás, vállalkozásfinanszírozás

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Balogh Csilla

szakmai óraadó oktató

digitális alkalmazások, raktározási alapok, közlekedési alapok

-

Osztályfőnök:
.2/14H
Fogadó óra:
-

Gajdos Erika

szakmai oktató

logisztika, logisztikai tervezés, beszerzési logisztika, raktározási alapok, földrajz, elosztási logisztika, foglalkoztatás II., ügyviteli gyakorlatok, raktári mutatószámok

-

Osztályfőnök:
11.L
Fogadó óra:
-

dr. Jerney Zoltán

szakmai óraadó oktató

gazdasági ismeretek, általános szállítmányozás, ágazati szabályozások, vállalkozások működése, külkereskedelmi és vám ismeretek

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Kiss Attila

szakmai óraadó oktató

munkavállalói idegen nyelv, általános szállítmányozás, külkereskedelmi és vám ismeretek

-

Osztályfőnök:
.1/13Hk
Fogadó óra:
-

Kovács Mária Magdolna

szakmai óraadó oktató

közlekedés technikája, ágazati szabályozások, raktári tárolás és anyagmozgatás, készletezési logisztika, elosztási logisztika, termelési logisztika, raktári mutatószámok, általános szállítmányozás, szállítmányozói feladatok

-

Osztályfőnök:
.1/13H
Fogadó óra:
-

Pacskó Ildikó

szakmai óraadó oktató

gazdasági ismeretek, vállalkozások működtetése, kommunikáció, munkavállalói ismeretek

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Pálházi Ernő

szakmai oktató

ágazati szállítmányozási ismeretek, általános szállítmányozás, közlekedés technikája, raktári tárolás és anyagmozgatás, szállítmányozási ismeretek, kommunikáció

-

Osztályfőnök:
5/13L
Fogadó óra:
-

Révész István

szakmai óraadó oktató

termelési logisztika, számviteli ismeretek, raktározás gyakorlat, vállalkozástan, raktári mutatószámok, logisztika, gazdálkodás-pénzügyi ismeretek, külkereskedelmi és vám ismeretek, vállalkozási ismeretek

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Sófalvy Zoltán Gábor

szakmai oktató

gazdasági ismeretek, ágazati szabályozások, jelzési alapismeretek, forgalmi alapismeretek, közlekedési alapok, logisztika, jelzési ismeretek,

-

Osztályfőnök:
1/13L
Fogadó óra:
-

Szögi László

szakmai oktató

állomási biztosítóberendezések, közlekedés technikája, gépészeti alapismeretek, vasúti gépészeti ismeretek, műszaki matematika, közlekedési alapok, közlekedés üzemvitel, biztosítóberendezések

-

Osztályfőnök:
12.L
Fogadó óra:
-

Tárnokiné Sándor Kitti

szakmai óraadó oktató

távközlési és erősáramú berendezés ismeretek, forgalmi ismeretek,

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Váradi Miklós

szakmai óraadó oktató

számviteli alapismeretek, adózás, pénzforgalmi könyvvitel gyakorlat, bérszámfejtési gyakorlat, elektronikus adóbevallás gyakorlata, üzleti terv készítése

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Természettudományi munkaközösség

Albert Erzsébet

közismereti oktató

matematika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Árpádfalvi Zsolt

közismereti oktató

matematika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Balogh Bianka

közismereti óraadó oktató

matematika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Bíró Ilona

közismereti óraadó oktató

fizika, komplex természettudomány

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Boros Ildikó

közismereti oktató

matematika

-

Osztályfőnök:
10.E
Fogadó óra:
-

Czifra Dóra

közismereti oktató

komplex természettudomány, egészségtan, földrajz, biológia, pszichológia, sportpszichológia, földrajz

-

Osztályfőnök:
10.K
Fogadó óra:
-

Fekete Tamásné

közismereti oktató

matematika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Hegedűs Éva Ágnes

közismereti oktató

matematika, fizika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Heim Edit

közismereti oktató

matematika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Janó Éva

közismereti óraadó oktató

fizika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Kálmán Gáborné Harmati Katalin

közismereti oktató

komplex természettudomány, fizika

-

Osztályfőnök:
9.F
Fogadó óra:
-

Síkné Szajlai Mária Ibolya

közismereti oktató

matematika, műszaki matematika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Szabó Gabriella Anikó

közismereti oktató

matematika, műszaki matematika

-

Osztályfőnök:
12.D
Fogadó óra:
-

Idegen nyelvi munkaközösség

Azucki Lívia

közismereti oktató

idegen nyelv, szakmai idegen nyelv, foglalkoztatás I. (angol)

-

Osztályfőnök:
5/13C
Fogadó óra:
-

Balasiné Horváth Nóra

közismereti oktató

idegen nyelv, munkavállalói idegen nyelv (angol)

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Brinszky-Tóth Szilvia

közismereti oktató

idegen nyelv (angol)

-

Osztályfőnök:
10.F
Fogadó óra:
-

Csordásné Kovács Judit

közismereti oktató

idegen nyelv, szakmai idegen nyelv, foglalkoztatás I. (angol), történelem

-

Osztályfőnök:
9.E
Fogadó óra:
-

Dankóné Cservenák Anetta

közismereti oktató

irodalom, idegen nyelv (német), magyar nyelv

-

Osztályfőnök:
12.B
Fogadó óra:
-

Farkas Csamangó Gyöngyi

közismereti oktató

idegen nyelv, foglalkoztatás I. (angol), történelem, etika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Juhász Gabriella Éva

közismereti oktató

idegen nyelv, munkavállalói idegen nyelv, foglalkoztatás I. (német), gazdasági ismeretek, vállalkozások működése, pénzügyi és vállalkozói ismeretek,

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Kalmárné Kovács Hedvig

közismereti részmunkaidős oktató

idegen nyelv (angol), irodalom, magyar nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Komócziné Kovács Katalin

közismereti oktató

idegen nyelv, szakmai idegen nyelv, munkavállalói idegen nyelv (angol)

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Kondászné Nagy Csilla Erzsébet

közismereti oktató

szakmai idegen nyelv, idegen nyelv (angol), irodalom, magyar nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Laurinyecz Anita Erika

közismereti oktató

szakmai idegen nyelv, foglalkoztatás I., idegen nyelv (angol), idegen nyelv (olasz)

-

Osztályfőnök:
5/13V
Fogadó óra:
-

Leist Balogh Margaréta

közismereti oktató

irodalom, magyar nyelv, szakmai idegen nyelv (angol)

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Lucza Edit

közismereti oktató

idegen nyelv, foglalkoztatás I. (angol)

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Miklósi-Deák Rita Katalin

közismereti részmunkaidős oktató

idegen nyelv, szakmai idegen nyelv (angol)

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Nagyné Tóth Renilda

közismereti oktató

idegen nyelv, foglalkoztatás I. (angol)

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Sántháné Nemcsok Ildikó

közismereti oktató

biológia, komplex természettudomány, idegen nyelv (angol)

-

Osztályfőnök:
9.V
Fogadó óra:
-

Szántóné Benkő Hilda Judit

közismereti oktató

irodalom, magyar nyelv, idegen nyelv (angol)

-

Osztályfőnök:
10.B
Fogadó óra:
-

Szatmári Julianna

közismereti oktató

idegen nyelv (angol)

-

Osztályfőnök:
11.C
Fogadó óra:
-

Váradiné Jenei Csilla

közismereti oktató

történelem, idegen nyelv, foglalkoztatás I. (angol)

-

Osztályfőnök:
11.B
Fogadó óra:
-

Varga Katalin

közismereti oktató

idegen nyelv (angol, francia)

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Vidáné Czövek Cecília

közismereti oktató

idegen nyelv (angol)

-

Osztályfőnök:
11.V
Fogadó óra:
-

Környezetvédelem és vízügy munkaközösség

Bakk Zoltán

szakmai oktató

műszeres analítika, környezettechnikai számítások, környezetvédelmi technológiák

-

Osztályfőnök:
.1/13V
Fogadó óra:
-

Dr. Bakos Eszter

szakmai óraadó oktató

vízügyi ügyintézői ismeretek

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Bánfi-Koréh Krisztina

szakmai oktató

környezetvédelmi alapismeretek, környezet-egészségtan, hulladékkereskedelem és gazdálkodás, természettudományi vizsgálatok, földrajz, hulladékgazdálkodás gyakorlat

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Kiss János

szakmai oktató

környezettechnika, gépészeti alapismeretek, környezetvédelmi alapok/gyakorlat, környezetvédelmi technológiák, természettudományos vizsgálatok,

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Lippai Márta Ibolya

szakmai oktató

vízrendezés, árvízvédelem, földméréstani alapismeretek, vízgazdálkodási alapismeretek, ügyintézői gyakorlat, vízkárelhárítási gyakorlat

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Magyar Tünde

szakmai oktató

földrajz, vízkészletgazdálkodás, üzemeltetési alapismeretek, műszaki matematika, műszaki alapismeretek, hidrológia alapjai, vízgazdálkodási ismeretek, vízügyi műszaki ismeretek

-

Osztályfőnök:
10.V
Fogadó óra:
-

Marton József Ferenc

szakmai oktató

jogi-szakigazgatási ismeretek, pénzügyi és vállalkozói ismeretek, komplex természettudomány, környezetvédelmi alapismeretek, szakigazgatási ismeretek, ügyintézői feladatok, műszaki alapismeretek, környezetgazdaságtan, ügyintézői gyakorlat

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Könyvtáros

Balla-Mustos Mónika

könyvtáros oktató

-

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Sport munkaközösség

Bánáthy János Dávid

közismereti oktató

testnevelés, gimnasztika, edzésprogramok, kommunikáció, sportszervezési ismeretek, sportmozgások biológiai alapjai

-

Osztályfőnök:
1/13A
Fogadó óra:
-

Erdész Ákos

szakmai oktató

gimnasztika, testnevelés, edzéselmélet, sportelmélet, edzésprogramok, sportmozgások biológiai alapjai

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Gera Tibor

szakmai óraadó oktató

edzésprogramok

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Gusztos Gábor

közismereti részmunkaidős oktató

testnevelés

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Horváth János

közismereti részmunkaidős oktató

testnevelés

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Juhász György

közismereti oktató

testnevelés, sportmenedzsment és marketing, sportmozgások biológiai alapjai

-

Osztályfőnök:
10.L
Fogadó óra:
-

Keller Zoltán

közismereti oktató

testnevelés, edzéselmélet, edzésprogramok, sportmozgások biológiai alapjai

-

Osztályfőnök:
12.A
Fogadó óra:
-

Lengyel Zoltán Tamás

közismereti oktató

funkcionális anatómia, terhelésélettan, biológia, egészségügyi alapismeretek, sporttörténet, sportjog, anatómiai-élettani ismeretek, klinikumi alapismeretek, sportmozgások biológiai mozgásai

-

Osztályfőnök:
9.A
Fogadó óra:
-

Linzenbold-Fulajtár Anett

közismereti oktató

testnevelés, gimnasztika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Linzenbold János

szakmai oktató

edzéselmélet, gimnasztika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Nagy Erzsébet

közismereti oktató

testnevelés, gimnasztika, sportmenedzsment

-

Osztályfőnök:
5/13A
Fogadó óra:
-

Némethné Pintér Mónika

szakmai óraadó oktató

masszázs elmélet, svédmasszázs gyakorlat

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Pálinkó Szilveszter

szakmai óraadó oktató

fizioterápia elmélet

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Porobic Haris

közismereti oktató

testnevelés, edzésprogramok, edzéselmélet

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Szabó Csilla Judit

közismereti oktató

anatómiai-élettani ismeretek, biológia, pedagógia, elsősegélynyújtás, pedagógia-sportpedagógia, funkcionális anatómia

-

Osztályfőnök:
11.A
Fogadó óra:
-

Szabó János

közismereti oktató

edzéselmélet, testnevelés, földrajz

-

Osztályfőnök:
10.A
Fogadó óra:
-

Informatika és távközlés munkaközösség

Csiszárné Balla Marianna

közismereti oktató

műszaki matematika, irodai szoftverek, digitális kultúra, hálózatok I., matematika, informatikai és távközlési alapok

-

Osztályfőnök:
11.E
Fogadó óra:
-

Erőss Valéria

szakmai oktató

programozás, IKT projektmunka, irodai szoftverek, digitális kultúra, programozási alapok

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Gonda Tibor

szakmai oktató

linux alapok, IT hálózatbiztonság, digitális kultúra, hálózatok I.

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Janacsek Zoltán

szakmai óraadó oktató

digitális kultúra, digitális alkalmazások

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Janzsó Gábor Károly

szakmai oktató

digitális kultúra, IKT projektmunka, hálózati ismeretek I., programozási alapok, digitális alkalmazások, műszaki matematika,

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Joó András

szakmai oktató

digitális kultúra, programozás, IKT projektmunka, programozási alapok,

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Libor Tamás

szakmai oktató

digitális alkalmazások, digitális kultúra, hálózatok I., informatikai és távközlési alapok

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Nyáriné Sápi Andrea

közismereti oktató

programozás, digitális alkalmazások, IKT projektmunka, programozási alapok, digitális kultúra,

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Olajosné Sprőber Erika Judit

közismereti részmunkaidős oktató

programozás, IKT projektmunka, matematika, programozási alapok, digitális kultúra

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Patkós Tamás

szakmai oktató

szerverek és felhőszolgáltatások, digitális kultúra, programozási alapok, IKT projektmunka, digitális alkalmazások

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Schmidt Tibor

szakmai oktató

digitális kultúra, szerverek és felhőszolgáltatások, digitális alkalmazások, informatikai és távközlési alapok, hálózatok

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Téglás Péter Attila

szakmai oktató

informatika és távközlési alapok, digitális kultúra, hálózatszerelés, hálózatmérés

-

Osztályfőnök:
9.C
Fogadó óra:
-

Varga Tibor

közismereti oktató

hálózatok I., digitális kultúra, IT alapok, linux alapok, linux gyakorlatok

-

Osztályfőnök:
12.F
Fogadó óra:
-

Várhidiné Kemenesi Rita

közismereti oktató

matematika, hálózatok I., digitális kultúra, digitális alkalmazások

-

Osztályfőnök:
12.E
Fogadó óra:
-

Vas Katalin

szakmai oktató

programozás, műszaki matematika, irodai szoftverek, digitális kultúra, matematika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Zilahi Erzsébet Márta

szakmai oktató

hálózatok, digitális alkalmazások, informatikai és távközlési alapok

-

Osztályfőnök:
5/13B
Fogadó óra:
-

Zsirmik Péter Jenő

szakmai oktató

IT hálózatok, linux alapok, informatika és távközlési alapok, mikrovezérlők

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Elektronika és elektrotechnika munkacsoport

Dobóczky Zsolt László

szakmai oktató

irányítástechnika, PLC ismeretek, PLC programozás, mechatronika, elektronika, szimuláció és PLC

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Farkas László

szakmai oktató

elektronika, mechatronika, irányítástechnika, PLC programozás, számítógép alkalmazása, hálózatszerelés

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Masa László

szakmai oktató

elektronikai áramkörök, informatika és távközlési alapok, villamos alapismeretek

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Szuromi Béla

szakmai oktató

távközlés elektronika, optikai hálózatok, hálózatmérés, elektronika, hálózatépítés, műszaki matematika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Vermes János

szakmai óraadó oktató

elektronika, távközlési elektronika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Fejlesztő oktató

Földesiné Elekes Ágnes

fejlesztő óraadó oktató

fejlesztő órák

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Kacsari Zsolt

fejlesztő óraadó oktató

fejlesztő órák

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Tóth Diána

fejlesztő óraadó oktató

fejlesztő órák

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Oktatási munkaközösség

Ignác Szilveszter

szakmai oktató

pedagógia gyakorlat, pszichológia, pedagógia,

-

Osztályfőnök:
9.B
Fogadó óra:
-

Juhász Karolina

szakmai oktató

pedagógia, pszichológia, pedagógia gyakorlat

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Lakatos Karina

szakmai oktató

gyermekirodalom, az óvodai nevelés, pszichológia, pedagógia, pedagógia gyakorlat, gyógypedagógiai gyakorlat

-

Osztályfőnök:
9.D
Fogadó óra:
-

Papp Zsuzsanna

szakmai oktató

pedagógia gyakorlat, pedagógia, kommunikáció, pedagógiai szociológia, gyógypedagógiai gyakorlat, szabadidő szervezés

-

Osztályfőnök:
2/14A
Fogadó óra:
-

Pintérné Tóth Judit Krisztina

szakmai oktató

pszichológia, pedagógia, pedagógia gyakorlat, munkahelyi egészség és biztonság

-

Osztályfőnök:
11.D
Fogadó óra:
-

Szalkai Dorina

szakmai oktató

pedagógia, bevezetés a pszichológiába, pszichológia, pedagógia gyakorlat, gyógypedagógiai gyakorlat

-

Osztályfőnök:
10.D
Fogadó óra:
-

Szűcsné Molnár Erzsébet

szakmai oktató

pedagógia gyakorlat, művészetek, pszichológia

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Vig Krisztina

szakmai oktató

pedagógia gyakorlat, irodalom, gondozási és egészségnevelési alapismeretek, gondozás és egészségnevelés, gyógypedagógiai egészségtan, gyógypedagógiai alapismeretek, higiénés ismeretek, magyar nyelv, gyógypedagógiai kommunikáció

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Történelem munkacsoport

Kertai Zsolt

közismereti oktató

történelem, etika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Király Anikó Lujza

közismereti oktató

történelem, etika

-

Osztályfőnök:
9.K
Fogadó óra:
-

Tóth Teodóra

közismereti oktató

irodalom, magyar nyelv, történelem, etika

-

Osztályfőnök:
9.L
Fogadó óra:
-

Humán munkaközösség

Lendvainé Szögi Gabriella

közismereti oktató

történelem, magyar nyelv, irodalom, kommunikáció, etika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Ottohál Andrea Éva

közismereti oktató

irodalom, magyar nyelv, idegen nyelv, foglalkoztatás I. (angol)

-

Osztályfőnök:
5/13D
Fogadó óra:
-

Papp Ferencné

közismereti oktató

irodalom, magyar nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Pásztorné Zámbori Ibolya

közismereti oktató

történelem, szakmai idegen nyelv (német)

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Toperczer Judit

közismereti oktató

irodalom, magyar nyelv, etika, történelem

-

Osztályfőnök:
12.C
Fogadó óra:
-

Váradi Miklós Kornél

közismereti oktató

irodalom, magyar nyelv, kommunikáció, munkavállalói ismeretek, idegen nyelv (olasz)

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Partnereink

SZC logo

Szegedi Szakképzési Centrum


    • Intézmény logo
    • Szegedi SZC Gábor Dénes Technikum és Szakgimnázium

      6724 Szeged, Mars tér 14.

    • Telefon: +3662558750

      E-mail: igazgato.szszc.gd@gmail.com

      OM azonosító: 203052


    2022Szegedi SZC Gábor Dénes Technikum és Szakgimnázium